Finansowanie urządzeń kosmetycznych i medycznych

Stojąc przed wyborem urządzenia kosmetycznego do salonu, często zastanawiamy się nad wyborem metod jego sfinansowania. Niezależnie czy dopiero zaczynamy działalność w branży kosmetycznej, czy prowadzimy własny salon od kilku lat, to w każdej z tych sytuacji chcemy, by nowe urządzenie, na które się decydujemy było jak najlepszą inwestycją. Pokonując najtrudniejszy etap, jakim jest wybór urządzenia, które często jest wieloletnią inwestycją w rozwój własnego biznesu, każda z nas chce, by zwrot z jej zakupu był jak najszybszy. Jako Violetinstytut doskonale wiemy z jakimi problemami borykają się osoby szukające najlepszego sposobu sfinansowania inwestycji w urządzenie kosmetyczne.

Przez wiele lat pomagania w doborze najlepszego urządzenia zarówno dla salonów w Polsce, jak i całej Europie, wiemy, że nie ma dwóch takich samych salonów mających takie same klientki. Dlatego tak ważne jest dla nas przeprowadzenie bardzo dokładnego wywiadu, by mieć pewność, że sprzęt przez nas polecany będzie najlepszą inwestycją właśnie dla Ciebie. Doskonale wiemy, że sukces, który osiągniesz inwestując w nowe urządzenie kosmetyczne do salonu jest również naszym sukcesem. Dlatego też oprócz doradzania w wyborze urządzeń kosmetycznych, dbamy o wybór najkorzystniejszej metody finansowania, która spełni Twoje oczekiwania.

W naszej ofercie posiadamy sprawdzone rozwiązania, takie jak leasing, czy kredyt pozwalające sfinansować zakup urządzeń kosmetycznych dla Twojego salonu kosmetycznego. Od wielu lat współpracujemy niezależną multiagencją leasingową, która nie jest przypisana tylko do jednego funduszu leasingowego, co pozwala uzyskać najlepsze rozwiązanie, zarówno w wysokości jak i ilości rat.


Sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).