sklep polecany przez profesjonalistów

Nowe produkty

 • SMAS PLUS
  SMAS PLUS

  Hifu SMAS PLUS to najnowszy produkt firmy ADS z ponad 20 letnim...

  31 000,00 zł
 • Ultra Smas Hifu
  Ultra Smas Hifu

  Ultra Smas Hifu to najnowsze urządzenie z grupy Hifu z nowym...

  47 500,00 zł
 • Laser Nd Yag
  Laser Nd Yag

  Znany i ceniony Laser Nd Yag Q swicht Za wysoką jakość zabiegów i dobre...

  16 900,00 zł
 • SHR, OPT
  SHR, OPT

  SHR MULTI Gwarancja 12 miesięcy Urządzenie wykonane w bardzo wysokiej...

  37 800,00 zł
 • Laser diodowy CAPILLUS
  Laser diodowy CAPILLUS

  Lasery SLD charakteryzują się dłuższym czasem pracy od dotychczasowych...

  57 800,00 zł
 • Cool-slimming
  Cool-slimming

  Cool-Slimming system zapewnia precyzyjne oraz kontrolowane chłodzenie....

  47 400,00 zł
 • Coolight Pro XL
  Coolight Pro XL

  Pierwszy na świecie Laser Diodowy z technologią światłowodową Ultra...

  55 400,00 zł
 • Eos Ice Laser Diodowy 1064/755/808
  Eos Ice Laser Diodowy 1064/755/808

  Laser diodowy do usuwania owłosienia z trzema falami świetlnymi...

  57 200,00 zł
Nowy Excimer 308 UV LIGHT Zobacz większą

Excimer 308 UV LIGHT

Nowy produkt

240 000,00 zł brutto.

Eximal Elite Dystrybucja Polska Excimer 308 UV LIGHT SYSTEM
Firmy GSD GSD Tech jest profesjonalnym producentem urządzeń Hi -Tech w medycynie estetycznej oraz dermatologicznej.
GSD w tej chwili obejmuje ponad 120 krajów na całym świecie.

Dystrybucja Polska -Violetinstytut

Więcej szczegółów

Excimer 308 UV LIGHT SYSTEM Firmy GSD

GSD Tech jest profesjonalnym producentem urządzeń Hi -Tech w medycynie estetycznej oraz dermatologicznej. GSD w tej chwili obejmuje ponad 120 krajów na całym świecie. Sukces GSD to nie tylko niepowtarzalne wzornictwo, jakość, zastosowanie najnowszych technologii, poprzedzonych badaniami i własnymi patenami –ale również dobór odpowiednich partnerów serwis i jakość obsługi na najwyższym poziomie

To urządzenie posiada pozytywną opinię Profesora Andrzeja Kaszuby Światło UV 308nm Excimer to jednofazowe światło ekscymerowe wykorzystujące laser XeCl, służy do indukowania apoptozy limfocytów T i poprawy syntezy pigmentu, co okazało się skuteczne w przypadku krótkiego i dokładnego leczenia wielu chorób skóry. Jego pojedyncza długość fali 308 nm jest uważana za najlepszą do leczenia bielactwa nabytego i łuszczycy. Jest to również najbardziej skuteczny sposób leczenia bielactwa, łuszczycy i innych chorób skóry ze względu na dużą energię, pojedynczą długość fali, doskonałą skuteczność, krótki cykl leczenia i mniej działań niepożądanych Eximal Elite umożliwia selektywne leczenie zmian ŁUSZCZYCY- BIELACTWA, nawet wtedy, gdy zmiany są rozległe, w ciągu zaledwie kilku sekund bez naświetlania zdrowej skóry.

Całkowite napromieniowanie jest ograniczone do minimum, łącząc w sobie duże korzyści terapeutyczne

Kilka tygodni leczenia eliminuje objawy przez kilka miesięcy. Leczenie jest bardzo dobrze tolerowane, bezbolesne i ma niewielki wpływ na pracę i czynności społeczne pacjenta.

Aparat zapewnia leczenie dużego obszaru terapeutycznego o max. obszarze naświetlenia 25.62 cm2. ma funkcję kontroli dawki naświetlenia i oferuje trzy różne tryby pracy i leczenia (w tym tryb regulacji czasu, tryb minimalnej dawki rumieniowej (MED) i tryb dostosowany do potrzeb operatora), w zależności od wybranej mocy energii naświetlania.

Zaprojektowany z przyjaznym użytkownikowi interfejsem operacyjnym, wyposażony w funkcje wyświetlania energii naświetlania, wyświetlania czasu leczenia, wyświetlania odliczania czasu zabiegu, wyświetlania alarmu elektrycznego, wyświetlania alarmu wodnego, wyświetlania metody naświetlania światłem UV, automatyczne nagrywanie całkowitego czasu pracyA. Wygodny: elastyczny uchwyt sondy ułatwia naświetlenia różnych części ciała pacjenta w celu poprawy skuteczności leczenia i wygody pracy lekarza.
B. Wydajny: dobra skuteczność leczenia i efekt widoczny gołym okiem.
C. Bezpieczny: mniej działań niepożądanych, ponieważ nie ma szkodliwego światła, leczenie jest bezpieczniejsze. D. Niski koszt bez materiałów eksploatacyjnych: całkowicie zamknięte źródło światła, bezpieczne i łatwe w użyciu, znacznie obniża koszty leczenia, które jest przystępne dla większości pacjentów, a B. więc rozwiązany zostaje problem ograniczenia zastosowania lasera ekscymerowego jedynie do twarzy i szyi.
E. Inteligentna platforma operacyjna: zgodna z inżynierią ciała ludzkiego [1] , łatwa w obsłudze, w celu kontrolowania dawki naświetlenia.
F. Bezstopniowo regulowana plamkaBielactwo
System Excimer UV LIGHT W porównaniu z systemem naświetlania NB UVB oraz Laser Excimer 308

Łuszczyca
Wyniki badań: 81% pacjentów zostało wyleczonych w ponad 74% w mniej niż 10-krotnym leczeniu; 55% pacjentów uzyskuje ponad 92% skuteczności w min 10-krotnym leczeniu.

Egzema
Dane kliniczne wskazują, że po 15-krotnym leczeniu pacjenci mogą uzyskać 82,4% skuteczności leczenia , 67,9% po 10-krotnym leczeniu i 41,9% po 5-krotnym leczeniu.

Wskazania do wykonania zabiegu:
- zmniejszeniu powierzchni chorobowej łuszczycy,
- zwiększeniu podatności na terapie ,
- ograniczeniu długofalowych skutków ubocznych
- zwiększeniu komfortu pacjenta w trakcie zabiegu
- postępująca repigmentacja miejsc choroby,
- mogą występować krótkoterminowe efekty uboczne
- poparzenia

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
- ciąża - radioterapia
- dermatozy auto-immunologiczne: toczeń itp.
- używanie leków światło uczulających
- historia raka skóry
- leczenie ze wskazaniem powyżej 15 roku życia

System Excimerowy Eximal Elite 308 Uv Light w leczeniu łuszczycy pozwala na efektywne naświetlanie chorych komórek bez szkodliwego wpływu na zdrowe struktury.

System Eximal Elite pozwala na odpowiednie ustawienie mocy światła do konkretnego przypadku. Zabieg naświetlania pacjenta łuszczycy 2 x w tygodniu, w ilości od 10 do 20 zabiegów w zależności konkretnego pacjenta. System Excimerowy Eximal Elite o długości fali 308 nm w leczeniu bielactwa przyczynia się do szybszej repigmentacji niż inne urządzenia bazujące na innych długościach fali. W przypadku bielactwa 2-3 x w tygodniu, w ilości od 15 do 30 zabiegów w zależności od konkretnego pacjenta i reakcji skóry na naświetlania.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).