Kosmetyką profesjonalną zajmujemy od wielu lat
, przez ten okres zdążyliśmy poznać preferencje klientów i dzięki temu spełniać ich oczekiwania. Rynek kosmetyczny, kosmetologiczny oraz medycyny estetycznej jest bardzo wymagający, nowe technologie przeplatają się z doświadczeniem oraz tradycją. Wiedząc o tym, wprowadzamy na rynek polski nowe standardy obsługi klientów oraz najnowsze technologie urządzeń.

Rozwijamy się, podpisujemy nowe kontrakty a klienci dzięki naszym osiągnięciom wciąż mogą kupować wysokiej klasy urządzenia w relatywnie niskich cenach. Nic nie jest wykute w kamieniu: dzięki wciąż nowym kontaktom handlowym – proponujemy klientom zakup urządzeń w niestandardowych rozwiązaniach.

To my jesteśmy dla Was. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy system "zadzwoń i wymyśl coś dla siebie", który polega na odgadnięciu preferencji zakupu i realizacji. Nasz zespół składa się z osób odpowiedzialnych: nie zostawiamy niczego samemu sobie – jesteśmy realistami i... nie obiecamy Ci Atlantydy.

Przedstawiamy Państwu niektóre oferowane przez nas Produkty. Nie wszystkie urządzenia z naszej oferty zostały przedstawione na stronie, jeżeli interesuje Państwa grupa Elight, IPL, laserów, bądż jakakolwiek inna pomagamy w zakupie odpowiedniej.

Wszystkie urządzenia są nowe i posiadają gwarancję - na życzenie organizujemy szkolenia na terenie Państwa placówki (salonu).

Powyżej zakupu w wysokości 10000 zł (netto) wysyłka towaru gratis.

Mamy nadzieję, że któreś z urządzeń spodoba się Państwu i będziemy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom.


Sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).