Coolight Pro XL Zobacz większą

Coolight Pro XL

Nowy produkt

55 400,00 zł brutto.

Pierwszy na świecie Laser Diodowy z technologią światłowodową Ultra lekka głowica zabiegowa Jednolity rozkład emitowanej energii.
Dystrybucja Polska - Violetinstytut

Więcej szczegółów

Coolite Pro to pierwszy na świecie w pełni światłowodowy diodowy laser do depilacji. Laser FCD znajduje się wewnątrz głównego komputera zamiast rękojeści. Dlatego energia lasera jest przekazywana przez włókno do chromoforu docelowego, co znacznie zwiększa efektywność energetyczną i żywotność rękojeści. Lżejsza rękojeść czyni ją wygodniejszą dla lekarzy, a mocne chłodzenie maksymalizuje komfort pacjentów.

Co to jest technologia Fibre Coupled Diode (FCD) Światło generowane przez wiele laserów diodowych jest sprzężonych w jedno-rdzeniowe włókno za pomocą mikrosoczewek, aby dostarczyć światło do miejsca docelowego. Ta innowacyjna konstrukcja zapewnia równomierną dystrybucję energii, niski współczynnik uszkodzeń, długą żywotność i łatwą konserwację lasera diodowego.


Co to jest "Jet Smooth"?
Wysoka częstotliwość powtarzania krótkich impulsów jest dostarczana głęboko do skóry właściwej, osiągając wysoką średnią moc i terapeutycznie skuteczne gromadzenie ciepła, praktycznie bez bólu. Technika "Jet Smooth" polegająca na wielokrotnym przesuwaniu głowicy nad obszarem zabiegowym zapewnia pełne pokrycie, podczas gdy silny system chłodzenia chłodzi powierzchnię skóry, aby zapobiec oparzeniom powierzchniowym.

Dlaczego warto wybrać długość fali 810nm?

Laser diodowy 810 nm jest złotym standardem do usuwania włosów. Światło o długości fali 810 nm jest absorbowane przez melaninę w mieszku i znacznie zmniejsza absorpcję przez wodę i haematoglobinę. Zabieg jest bezpieczny dla naskórka.

Pierwszy laser diodowy w pełni oparty na światłowaodach 

 GSD jest pierwszą firmą, która wprowadza technologię depilacji FCD, która zapewnia odpowiednią wytrzymałość na trudne warunki pracy. Laser FCD może pracować w wysokiej temperaturze (45 ℃) i wysokiej wilgotności, co znacznie wydłuża żywotność generatora laserowego.Najnowszy układu chłodzenia
Sapphire touch cooling zapewnia niezawodny i stały efekt chłodzenia powierzchni skóry z maksymalnym komfortem i bezpieczeństwem. Maksymalny stosunek energii do pęcherzyka przy mniejszym zużyciu tkanki. Temperatura od 0 ℃ do 5 ℃ dodatkowo zwiększa komfort pracy

Ultralekka rękojeść, wysoka wydajność pracy

Waga rękojeści jest znacznie mniejsza niż w dotychczasowych systemach laserowych. Operatorzy czują się bardziej komfortowo podczas długotrwałej pracy. Rozmiar plamki 12x12mm jest dostępny do szybkiego i efektywnego działania na dużym obszarze. Uwolniona energia zapewnia doskonałe rezultaty w każdym calu skóry, gdzie wymagane jest usuwanie włosów.

Jednolita dystrybucja energii

Światłowodowy laser diodowy ma jednolity rozkład energii przy niewielkim kącie rozproszenia, co zapewnia delikatniejszą i skuteczniejszą depilację.

auto_220.jpg

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).