Cool-slimming Zobacz większą

Cool-slimming

Nowy produkt

47 400,00 zł brutto.

Cool-Slimming system zapewnia precyzyjne oraz kontrolowane chłodzenie. Zamrażane są komórki tłuszczowe podatne na działanie niskiej temperatury tak, aby następnie spowodować ich rozpad.

Więcej szczegółów

Cool-Slimming system zapewnia precyzyjne oraz kontrolowane chłodzenie. Zamrażane są komórki tłuszczowe podatne na działanie niskiej temperatury tak, aby następnie spowodować ich rozpad. Komórki tłuszczowe, które zostaną zamrożone, stopniowo są usuwane z organizmu, co sprawia, że u pacjentów obserwuje się zmniejszenie tkanki tłuszczowej Urządzenie skierowane jest dla zarówno dla mężczyzn i kobiet z tendencjami do gromadzenia się tłuszczu w różnych miejscach ciała Dla osób , które nie mogą pozbyć się zbędnego, nieestetycznego tłuszczu z newralgicznych obszarów ciała.

Zalety

Cztery ergonomicznie przeprojektowane głowice 

220mm x 80 mm

160mm x 60 mm

130mm x 50 mm

oraz na życzenie głowica podbródkowa z samodzielnym włącznikiem start stop 

Każda z głowic jest obsługiwana przez oddzielny system i każda może być urzyta w tym samym czasie 

co znacząco polepsza obsługe klienta ,lub dwóch w tym samym czasie 

To Nowoczesne urządzenie może jednocześnie w trakcjie jednego zabiegu przegrzewać miejsce zabiegowe oraz je chłodzić ,a temperaturę, czas, ciśnienia zasysania oraz impulsywność możemy sami ustawić dla każdej z osobna.

 

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).