Laser diodowy CAPILLUS Zobacz większą

Laser diodowy CAPILLUS

Nowy produkt

57 800,00 zł brutto.

Lasery SLD charakteryzują się dłuższym czasem pracy od dotychczasowych systemów laserowych 
Lasery CAPILLUS mILSTONE SLD to najskuteczniejsza absorbcja energi poprzez chromofor docelowy 
dzięki zastosowaniu wilokrotnego odbicia świtła -róznica pomiędzy dotychczas używanymi systemami jest 90 % na korzyść mILSTONE SLD

Więcej szczegółów

Lasery SLD charakteryzują się dłuższym czasem pracy od dotychczasowych systemów laserowych
Lasery CAPILLUS mILSTONE SLD to najskuteczniejsza absorbcja energi poprzez chromofor docelowy
dzięki zastosowaniu wilokrotnego odbicia świtła -róznica pomiędzy dotychczas używanymi systemami jest 90 % na korzyść mILSTONE SLDJest to najnowsze urządzenie do usuwania włosów z zastosowanie technologi z 2017 roku Efektywność i bezpieczeństwo tak najprościej możemy określić to urządzenie Zostało zaprojektowane i wykonane ze szczególnym zwróceniem uwagi na jakość zabiegu przeznaczone jest dla salonów kosmetycznych ,spa , oraz klinik deratologicznych Urządzenie zaopatrzone w najnowszy system chłodzenia głowicy oraz bardzo wysoką moc zapewnia skuteczność zabiegu przy zachowaniu pełnej troski o klienta. Unikalny system 810 nm pozwala na jeszcze lepszą penetrację mieszka włosowego oraz fototermicznej destrukcji Urządzenie jest stabline i zapewnia długotrwałe efekty działania. Nasza głowica jest dobierana do potrzeb klinetów -wzór 16x14 mm, -to najnowsze zdobycze techniki ,które zapewniają wygodną i szybką pracę System obsługujący pracę urządzenia poprzez dotykowy ekran – jest uproszczony , a praca tym urządzeniem to prawdziwa przyjemność Zadzwoń i umów się z Nami. Zapewniamy gwarancję ,serwis ,szkolenie oraz stały nadzór telefoniczny.

Są trzy metody poprzez które światło może niszczyć mieszki włosowe -mechanizm termiczny (polegający na wywołaniu miejscowego ogrzania ) -mechanizm mechaniczny (poprzez falę uderzeniowe lub gwałtowna kawitację) -mechanizm fotochemiczny (polegający na wytwarzaniu toksycznych mediatorów, takich jak tlen singletowy , lub wolne rodniki)

Destrukcja Foto termiczna opiera się na zasadach wybiórczej foto termolizy. Zasada ta pozwala przewidywać ,że wybiórcze uszkodzenie termiczne zawierające barwnik struktury docelowej nastąpi w momencie ,gdy zostanie dostarczona energia o odpowiedniej gęstości z wykorzystaniem fali świetlnej o odpowiedniej długości ,która ta fala jest preferencyjnie pochłaniana przez strukturę docelową w czasie równym czasowi relaksacji termicznej tej struktury lub krótszym od niego800 W moc wyjściowa
System CAPILLUS SLD -LASER 810 NM

Urządzenie wykonane jest z metalu (tył)oraz najwyżeszej jakości ABS(przód)
Zbiornik wody 1,5 litra


12 innych produktów w tej samej kategorii:

Sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).